14-15.05.2011 Долина нарцисів, замки Закарпаття, фестиваль вина

Початок: 14.05.2011
Закінчення: 15.05.2011
Місце: долина нарцисів, замки Закарпаття, фестиваль вина
Адреса:
Предмет події: Кількість відвідувачів: 1

На Вас чекають:
1 день
(неділя 14 травня 2011р.): виїзд зі Львова (8:00) – Чинадієвський замок (санаторій Карпати) – Мукачево (замок Паланок) – Берегово (купання в термальних водах) – ночівля.

2 день (понеділок 15 травня 2011р.): виїзд (9:00) – Хуст (оленяча ферма)– Хуст (струсина ферма) – Хуст (замок) – Долина нарцисів – Іза (центр лозоплетіння) – Виноградово (фестиваль вина "Угочанська лоза") – Львів (повернення о 22:00).

Опис екскурсії:

Чинадійово.

Чинадіївський замок – тепер санаторій «Карпати». В 1840 році в урочищі Берегвар, що на Мукачивщині був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який в подальшому реконструювали в один з найгарніших замків країни.

Замок Шенборна
– це видатна пам'ятка архітектури Закарпаття XIX ст. – , спроектований кращими майстрами з Європи.

Замок Шенборна – це оригінальний проект за основу, якого взятий астрономічний рік. замку: кількість вікон – 365 – відповідає кількості днів в році, 52 кімнати – кількості тижнів, 12 входів – кількості місяців.

Мукачево.

Мукачівський замок – це один з найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV-XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі, він був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами.

Мукачівський замок – розташований на горі вулканічного походження висотою 68м і займає площу біля 14 тис. кв. м.


Берегово.

Сьогодні Берегове відоме своїми виноградниками: закарпатські марочні вина розливають на Берегівському винзаводі. Берегове знане й завдяки термальним джерелам. В Берегово — термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та Новій Зеландії.

Хуст.

Страусина ферма.

Страусина ферма – в Хусті відкрита в 2002 р. перші страуси були придбані в сусідній Словаччині. Страус за рік висиджує близько 60 яєць, важить одне 1,5-2 кг (одне страусине яйце замінює 36 курячих). За смаком страусині яйця ідентичні курячим, а м'ясо схоже на телятину. На фермі можна купити яйця і пір'я страусів.

Оленяча ферма – ферма, де вирощують плямистих оленів. Оленяча ферма є постачальником важливої медичної сировини – пантокрину, який добувають з рогів тварин. Але склалося так, що закупівельна ціна сировини в Україні приблизно в 10 разів нижча ніж в Європі, тому власники використовують ферму також як туристичний об'єкт.

Хуст — давнє місто, тільки офіційно йому більш як 900 років, та, кажуть, воно набагато старіше. Все почалось з будування на Замковій Горі дерев'яного укріплення, яке згодом замінили камінним. Масивні стіни досі нависають над містом, нагадуючи про славні часи з історії краю. Столиця Карпатської України знаходиться на перехресті рік Ріки і Тиси.

Хустський замок – це живописні руїни (ХІ-ХVІ ст.), які височать над містом.

Іза

Іза – це село, що в Хустському районі, недаремно називають столицею лозоплетіння Закарпаття. Проїжджаючи по Ізі, біля десятків будинків, побачите імпровізовані виставки лозоплетільного виробництва. Серед витворів рук вмілих майстрів – справжні мистецькі вироби, спроможні не лише "виконувати відведену їм роль" у побуті, а й милувати око мистецькими сплетіннями звичайної лози. Майже кожен турист везе з собою на згадку про "лозоплетільну столицю" карпатського краю маленьке чи велике диво з лози, зігріте руками працьовитих ізян.

Долина нарцисів

Долина нарцисів – розкинулась в урочищі Кіреші поблизу м. Хуста. Це єдине місце в СНД, де зустрічаються природні зарості нарциса вузьколистого. Подібні, але менші за площею зарості залишилися в небагатьох місцях — Альпах, Румунії, деяких Балканських країнах...

Долина нарцисів – це зелений килим, на якому розсипані білі віночки ніжних квіток — не десятки і навіть не тисячі, а така величезна кількість, що не піддається підрахунку. Таку величну картину можна побачити тільки тут, у квітні-травні, під час масового цвітіння рослин.

Долина нарцисів – цвіте з 1 по 20 травня і як кажуть очевидці, це незабутнє видовище. Цей феномен природи вартий того, аби хоч раз в житті побачити його!

Виноградово фестиваль вина "Угочанська лоза" – це відкритий фестиваль виноградарів і виноробів. У програмі свята – виставка-продаж виноробної продукції та творів декоративно-прикладного мистецтва, обмін досвідом виготовлення вин, конкурс «Кращий кухар фестивалю», розіграш святкової лотереї, нагородження кращих виноробів та народні забави.

ВАРТІСТЬ екскурсії – 280 грн.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, проживання.

Входи в замки, музеї оплачуються додатково.

Запис за телефонами +38 (098) 9209735 +38(093)6231877 — Оля
 

mtourism.com.ua

 

На події були

Всі
Я був там