категорії: блоґ-запис

Молдова: "Національний день вина", Кам'янець-Подільський, Хотин

теґи: 7.10-9.10.2011, Пн-Нд

План туру:

1 день:Львів (виїзд о 19.00)

2 день:Сороки (зовнішній огляд фортеці) – Дубосари (дегустація: вермутів, лікерів, кон’яків), закупки в фірмових магазинах Квінт і Букет Молдавії- Кишинів (ювілейний 10 національний день вина) – Хотин (поселення)

3 день:
Хотин (екскурсія по фортеці) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці) – Львів (приїзд о 22.30)

Вартість туру:590грн

Місця:

Сороки.
В середні віки Сорока була частиною цілої оборонної системи Молдавської держави. Фортеця Сорока була зведена в переправи через Дністер, на місці старого укріплення. В період правління в Молдові господаря Петру Рареш, фортеця була перебудована буквально від підстави і виглядала вона точно так, як і зараз, тобто абсолютно кругла, з п’ятьма баштами рівновіддаленими один від одного. Це середньовічний пам'ятник Молдови, що зберігся в первинному вигляді.


Дубосари.
Перші згадки про Дубоссарах відносяться до періоду монголо-татарської навали (1260-1360 р.р.). Місто засноване в XIV ст., як «столиця» однією з ханських провінцій. Закупки в фірмових магазинах Букет Молдавії і Квінт (ціни на коньяки і вина Вас приємно здивують), дегустація на винзаводі Букет Молдавії.

 

Кишинів. Десятий Ювілейний Національний день вина.Свято почнеться з параду виноробів, які урочисто проходитимуть по центральній площі міста, а закінчиться традиційним молдавським танцем, що збирає всіх бажаючих, і святковим феєрверком. Під час свята можна  продегустувати і купити вподобаний вино і вдосталь скуштувати дуже смачну молдавську кухню.
Кишинів. Кишинів – одне з прадавніх міст Республіки Молдова. Історія міста втілилася і в нині існуючих міських об'єктах: будівлях, пам'ятниках, парках і скверах. Головні моменти матеріального і духовного життя всіх поколінь знайшли своє віддзеркалення в назвах вулиць, площ, бульварів, які виросли із старого міста, побудованого згідно з архітектурними традиціями Європи.

Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця" Фортеця, яка пережила століття і бачила під свої­ми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка...

м. Кам’янець- Подільський. Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець»Невід'ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам'янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам'яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув'язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев'яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Дата:
П’ятниця 7.10.2011 – Неділя 9.10.2011

У вартість входить: 
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
супровід гіда,
екскурсійне обслуговування в музеях,
проживання,
страхування на час подорожі. 

Додатково оплачується:
вхідні квитки в музеях та харчування, дегустація.

Вартість вхідних квитків:
Сороківська фортець (зовнішній огляд – безкоштовно),
Екскурія і дегустація на заводі Букет Молдавії (15 євро),
Хотинська фортеця (12 грн. дорослі, 8 грн. студенти, 6 грн діти), 
Кам’янецька фортеця (12 грн. дорослі, 6 грн. студенти і діти).

Місце та час виїзду:
м. Львів, просп. Чорновола, 7. Збір групи о 18:45 біля головного входу в готель "Львів". Виїзд о 19:00.

Довідки і бронювання за телефоном: 098 920 97 35, 093 623 18 77 Оля

http://mtourism.com.ua/

http://mtourism.com.ua/ Перейти на початок сторінкиПоскаржитися модератору   Редагувати повідомлення