Молдова: "Національний день вина", Кам'янець-Подільський, Хотин
План туру:
1 день:Львів (виїзд о 19.00)
2 день:Сороки (зовнішній огляд фортеці) – Дубосари (дегустація: вермутів, лікерів, кон’яків), закупки в фірмових магазинах Квінт і Букет Молдавії- Кишинів (ювілейний 10 національний день вина) – Хотин (поселення)
3 день:Хотин (екскурсія по фортеці) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці) – Львів (приїзд о 22.30)
Вартість туру:590грн
Місця:
Сороки.В середні віки Сорока була частиною цілої оборонної системи Молдавської держави. Фортеця Сорока була зведена в переправи через Дністер, на місці старого укріплення. В період правління в Молдові господаря Петру Рареш, фортеця була перебудована буквально від підстави і виглядала вона точно так, як і зараз, тобто абсолютно кругла, з п’ятьма баштами рівновіддаленими один від одного. Це середньовічний пам'ятник Молдови, що зберігся в первинному вигляді.
Дубосари.Перші згадки про Дубоссарах відносяться до періоду монголо-татарської навали (1260-1360 р.р.). Місто засноване в XIV ст., як «столиця» однією з ханських провінцій. Закупки в фірмових магазинах Букет Молдавії і Квінт (ціни на коньяки і вина Вас приємно здивують), дегустація на винзаводі Букет Молдавії.
Кишинів. Десятий Ювілейний Національний день вина.Свято почнеться з параду виноробів, які урочисто проходитимуть по центральній площі міста, а закінчиться традиційним молдавським танцем, що збирає всіх бажаючих, і святковим феєрверком. Під час свята можна продегустувати і купити вподобаний вино і вдосталь скуштувати дуже смачну молдавську кухню.
Кишинів. Кишинів – одне з прадавніх міст Республіки Молдова. Історія міста втілилася і в нині існуючих міських об'єктах: будівлях, пам'ятниках, парках і скверах. Головні моменти матеріального і духовного життя всіх поколінь знайшли своє віддзеркалення в назвах вулиць, площ, бульварів, які виросли із старого міста, побудованого згідно з архітектурними традиціями Європи.
Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця" Фортеця, яка пережила століття і бачила під свої­ми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка...
м. Кам’янець- Подільський. Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець»Невід'ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам'янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам'яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув'язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев'яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.
Дата:
П’ятниця 7.10.2011 – Неділя 9.10.2011
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
супровід гіда,
екскурсійне обслуговування в музеях,
проживання,
страхування на час подорожі.
Додатково оплачується:
вхідні квитки в музеях та харчування, дегустація.
Вартість вхідних квитків:
Сороківська фортець (зовнішній огляд – безкоштовно),
Екскурія і дегустація на заводі Букет Молдавії (15 євро),
Хотинська фортеця (12 грн. дорослі, 8 грн. студенти, 6 грн діти),
Кам’янецька фортеця (12 грн. дорослі, 6 грн. студенти і діти).
Місце та час виїзду:
м. Львів, просп. Чорновола, 7. Збір групи о 18:45 біля головного входу в готель "Львів". Виїзд о 19:00.
http://mtourism.com.ua/
http://mtourism.com.ua/