Грузія
Казбекі – Монастирський комплекс Давид – Гареджі – Сігнагі – Телаві – Бодбе – Алаверді – Бочорма – Шуамта – Цинандалі – Напареулі – Кварелі – Гурджаані – Мцхета – Тбілісі
Чому грузини такий великодушний і гостинний народ? ... Відповідь дуже проста. Відома грузинська гостинність бере початок ще в бронзовому віці, коли в Грузії почали виготовляти вино. Культура виноробства в країні стала невід'ємною частиною життя кожної родини і триває до тепер. Немає грузинської сім'ї з якої гість пішов би без кількох тостів, не випивши домашнього вина.
План туру:
1 день:Львів (виїзд о 17.50 поїздом)
2 день: Маріуполь (виїзд 20.00) – Казбекі
3 день: Монастирський комплекс Давид – Гареджі – Сігнагі – Гурджаані
4 день: Телаві – Напареулі – Бодбе
5 день: Алаверді – Бочорма – Шуамта – Цинандалі – Кварелі
6 день: Мцхета – Тбілісі
7 день: Казбекі
8 день: Маріуполь (виїзд до Львова 11.00)
9 день: Львів (приїзд до Львова 14.00)
Вартість туру:300$



Телаві
Телаві – центр грузинського виноробства, яке, як відомо, зведено тут в культ. Телаві одне з найстаріших міст Грузії, воно відоме з I-II століть н. е... В історичному плані місто і його околиці становлять чималий інтерес. До наших днів дійшли багато важливих культурних пам'яток регіону: «Батоніс-ціхе» - фортеця в центрі міста. храм Алаверді, монастир Ікалто, монастирський комплекс Шуамта, Іоанна Зедазенського, Некресі, культовий комплекс Бодбе.
Сігнагі



Сігнагі – місто кохання, яке славиться своєю однойменною фортецею, що входить до списку найвідоміших великих фортець Грузії. Стіни Сігнахской фортеці чудесним чином вціліли, і сьогодні оточують стару частину міста, виходячи далеко за міські межі.
Бодбе Тут знаходиться загальнонаціональна грузинська святиня – монастирський і єпископський комплекс Святого Георгія, де покоїться прах рівноапостольної Ніно Каппадокійської – великої хрестительки Грузії – провісниці християнської епохи.
За переказами, саме в Бодбе в 335 році померла Свята Ніно у віці 60 років, пройшовши через всю країну, зцілюючи хворих і звертаючи народ до істинного Бога. В 1889 році тут був відкритий жіночий монастир Святої рівноапостольної Ніно, що діє до тепер.
Алаверди Кафедральний собор Алаверди (в однойменному селищі) – один з найзнаменитіших середньовічних храмів Грузії. Він був споруджений на початку XI століття і є одним з найвищих споруд свого часу. Храм споруджений на місці маленької церкви Святого Георгія.
Цинандалі Відомий центр виноробства, де розташоване однойменний родовий маєток князів Чавчавадзе. Садиба, нині Будинок-музей Чавчавадзе, де збереглися інтер'єри, меблі та особисті речі князів. Будинок-музей оточений розкішним парком з каплицею, в якій вінчалися Олександр Грибоєдов з княжною Ніною Чавчавадзе. У цьому ж парку Олександр Чавчавадзе в 1886 році заклав винні підвали, вирішивши тим самим поставити традиційне кустарне виробництво на промислову основу. Так був заснований найстаріший у Грузії винний завод. Для відвідування відкриті винні підвали з дегустацією, де зберігається 16 тисяч пляшок кінця XIX початку XX століть.
Бочорма Головна фортеця Кахетії розташована на гірському схилі, на висоті 1000 м. над рівнем моря. З такої висоти вся прилегла місцевість на багато кілометрів була видна як на долоні. Таке ідеальне місце розташування зробило фортецю Бочорма в X столітті політичним центром стародавнього Кахетинського царства.
Шуамта Тут збереглися фрагменти монастирів Дзвелі-Шуамта і Ахалі Шуамта (дослівно Стара Шуамта і Нова Шуамта). Ці два монастирі абсолютно відрізняються один від одного по архітектурі, і були створені в різний час.
Гурджаані Славиться унікальною пам'яткою середньовічного грузинського зодчества - церквою Квелацмінда – єдиної в Грузії двухкупольной церквою.
Кварелі відвідування комплекса Гримі і Кварельської фортеці.
Мцхета



Мцхета і околиці були оголошені архітектурно-історичним музеєм-заповідником, внесеним до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Тбілісі



Дата:
П’ятниця 28.10.2011 – Неділя 6.11.2011
проїзд мікроавтобусом єврокласу,
супровід гіда,
екскурсійне обслуговування в музеях,
проживання.
Додатково оплачується:
вхідні квитки в музеях
харчування
вартість дегустації
страхування на час подорожі
проїзд поїздом до Маріуполя і назал
Місце та час виїзду:
28.10.2011 м. Львів, вул. Чернівецька, 1. Виїзд групи о 17:45 з з/д вокзалу поїздом
29.10.2011 м. Маріуполь з/д вокзал. Виїзд групи 20:00.
Довідки і бронювання за телефоном: 098 920 97 35, 093 623 18 77 Оля
http://mtourism.com.ua/
http://mtourism.com.ua/